Ofertă acceptată Cumpărare directă

BARIERA STRADALA AUTOMATA

Număr anunț
DA22713088
Autoritate contractantă
COMUNA BREBU (CUI 2845699)
Furnizor / câștigător
MICROSAFE SISTEM SRL (CUI RO24991156)
Cod CPV
48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.426 RON
Valoare atribuită
5.626 RON
Data publicării
29.03.2019 12:20
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.626 RON

din 5.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.