Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
revizie periodica, ITP, servicii de reparatii auto conform deviz nr. 22.303/ 13.03.2019
- Număr anunț
- DA22708443
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA M3 UNIC SRL (CUI RO27940572)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.184,50 RON
- Valoare finală
- 3.184,50 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 09:16
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.