Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,9% sub estimat

Achizitionare dosar de incopciat 1/1 carton alb lux Arhi

Număr anunț
DA22710315
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Mocrea (CUI 3678360)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23 RON
Valoare atribuită
20,50 RON 10,9% sub estimat
Data publicării
29.03.2019 10:29
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20,50 RON

din 23 RON estimat 10,9%

Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 2,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.