Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizarea PT nr.B356/2009 pentru executie racorduri canalizare in com. Lapus, jud.MM

Număr anunț
DA22706768
Autoritate contractantă
Comuna Lapus (Consiliul local Lapus) (CUI 3627218)
Furnizor / câștigător
BINNOVA SRL (CUI RO4672438)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.400 RON
Valoare atribuită
49.400 RON
Data publicării
28.03.2019 17:32
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
30.03.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.400 RON

din 49.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.