Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCDA LOVRIN

Număr anunț
DA22702480
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200,07 RON
Valoare atribuită
3.200,07 RON
Data publicării
28.03.2019 12:51
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
30.03.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200,07 RON

din 3.200,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.