Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Canon i-Sensys MF421dw, laser alb-negru, A4, 38 ppm, Fax, ADF, Retea, Wireless (Alb)

Număr anunț
DA22701043
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CULTURA A ROMILOR ROMANO KHER (CUI 15785599)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410,92 RON
Valoare atribuită
1.410,92 RON
Data publicării
28.03.2019 11:48
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
30.03.2019 18:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410,92 RON

din 1.410,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.