Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop ASUS A542UF-DM544 cu procesor Intel® Core™ i5-8250U pana la 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.6", Ful
- Număr anunț
- DA22714336
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,83 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 13:17
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,83 RON
din 2.100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro