Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Instruirea, testarea si verificarea lucratorilor in domeniul: S.S.M.
- Număr anunț
- DA22714109
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr. 1 Sendreni (CUI 21923386)
- Furnizor / câștigător
- PROTECT GAL S.R.L. (CUI RO27401586)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare finală
- 400 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 13:07
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.