Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie, Papaina

Număr anunț
DA22713958
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,73 RON
Valoare atribuită
113,73 RON
Data publicării
29.03.2019 12:59
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
29.03.2019 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,73 RON

din 113,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.