Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii de modernizare si extindere sistem tvci

Număr anunț
DA22663492
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Furnizor / câștigător
SEGANIMEX SRL (CUI RO8421170)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare finală
1.100 RON
Data publicării
25.03.2019 08:30
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
30.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.