Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si servicii reparatii motoferastraie OS Aiud, OS Alba, OS Cugir, DS Alba
- Număr anunț
- DA22713294
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.999,18 RON
- Valoare atribuită
- 3.999,18 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 12:29
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.999,18 RON
din 3.999,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro