Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICI REPARATII AUTO B 57 ZFF - Ref.nr.MBR_DSI 7874/21.03.2019
- Număr anunț
- DA22711283
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMOTIVE BUSINESS CONSULTING SRL (CUI RO29596018)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.420,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.420,20 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 11:09
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.420,20 RON
din 2.420,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro