Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie periodica, servicii de reparatii auto conform deviz nr. 22303/13.03.2019
- Număr anunț
- DA22708838
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
- Furnizor / câștigător
- ECHIPA M3 UNIC SRL (CUI RO27940572)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.083,66 RON
- Valoare atribuită
- 3.083,66 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 09:31
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.03.2019 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.083,66 RON
din 3.083,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro