Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie reinoire certificat digital 1 an Sc. Nr. 188 Coman Elena
- Număr anunț
- DA22684033
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.188 (CUI 33323440)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83 RON
- Valoare finală
- 126,05 RON
- Data publicării
- 26.03.2019 15:02
- Termen limită
- 31.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 31.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.