Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA22678674
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.596,59 RON
Valoare finală
2.596,59 RON
Data publicării
26.03.2019 11:23
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
31.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.