Ofertă refuzată Cumpărare directă

Curs achizitii publice

Număr anunț
DA22659495
Autoritate contractantă
Centrul Scolar Pentru Educatie Incluziva (CUI 14133783)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,37 RON
Valoare finală
924,37 RON
Data publicării
22.03.2019 11:53
Termen limită
31.03.2019 17:00
Data finalizării
31.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.