Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX210 Fir PDO -x 5/0, 70CM, ac 16.2MM 3/8 CERC TRIUNGHIULAR
- Număr anunț
- DA22709528
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252 RON
- Valoare atribuită
- 268,20 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 09:58
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,20 RON
din 252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro