Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent vase lichid cu pompita dozatoare

Număr anunț
DA22724306
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA ASISTENTA SOCIALA CONSTANTA (CUI 35804563)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI RO21948100)
Cod CPV
24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
01.04.2019 13:21
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.