Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pesmet

Număr anunț
DA22720468
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
Furnizor / câștigător
CARAIMAN SRL (CUI RO572568)
Cod CPV
15811500-1 · Produse de panificatie preparate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,35 RON
Valoare atribuită
18,35 RON
Data publicării
01.04.2019 11:06
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,35 RON

din 18,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.