Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe superioare Transavia IQF 1.25kg / pungafishfinger pg Lapte UHT Helga 3.5% 1 litru smantana Kaz

Număr anunț
DA22724981
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SÎG (CUI 21403642)
Furnizor / câștigător
COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,85 RON
Valoare atribuită
478,85 RON
Data publicării
01.04.2019 13:45
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,85 RON

din 478,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.