Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alimente GPP Pinocchio Falticeni
- Număr anunț
- DA22721560
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 4 PINOCCHIO (CUI 18260453)
- Furnizor / câștigător
- AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 542,80 RON
- Valoare atribuită
- 542,80 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:44
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
542,80 RON
din 542,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro