Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carcasa porc transata

Număr anunț
DA22719486
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VÂRSTNICE (CUI 4331244)
Furnizor / câștigător
LA MESENI SRL (CUI RO34047970)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.475 RON
Valoare atribuită
1.475 RON
Data publicării
01.04.2019 10:28
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.475 RON

din 1.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.