Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branza topita Mixtet Classico 140g
- Număr anunț
- DA22719019
- Autoritate contractantă
- SPITALUL TICHILESTI (CUI 4793871)
- Furnizor / câștigător
- FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
- Cod CPV
- 15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 930,29 RON
- Valoare atribuită
- 930,29 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 10:09
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
930,29 RON
din 930,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro