Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ALIMENTE DE BAZA - COMPLEX SERVICII PENTRU PERSOANE VARSTNICE SF. NICOLAE LUGOJ ADV 106890

Număr anunț
DA22732130
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA COMUNITARA LUGOJ (CUI 16817664)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.037,13 RON
Valoare atribuită
2.037,13 RON
Data publicării
02.04.2019 10:48
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.037,13 RON

din 2.037,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.