Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATON SIMPLU 80GR.. CUIB CU NUCA 100gr.

Număr anunț
DA22730387
Autoritate contractantă
GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
629,60 RON
Valoare atribuită
629,60 RON
Data publicării
02.04.2019 09:36
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

629,60 RON

din 629,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.