Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcator wireless Samsung pentru Galaxy S9 / S9 Plus, Incarcator inclus, Black

Număr anunț
DA22726762
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
31158000-8 · Incarcatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
01.04.2019 14:51
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 07:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.