Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA MICROBUZ SCOLAR

Număr anunț
DA22735234
Autoritate contractantă
Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
02.04.2019 12:54
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.