Ofertă acceptată Cumpărare directă

C ITP 10% D ITP 10% B ITP 10%

Număr anunț
DA22731731
Autoritate contractantă
GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL INSPECTII S.R.L. (CUI RO29573251)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.913,38 RON
Valoare atribuită
1.913,38 RON
Data publicării
02.04.2019 10:32
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.913,38 RON

din 1.913,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.