Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STATIV PENTRU EPRUBETE DIN PP, AUTOCLAVABIL la 121°C / STATIV EPRUBETE DIN PLASTIC 13 mm cu 90 loc
- Număr anunț
- DA22731012
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 3126543)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 38436160-9 · Suport de eprubete pentru agitatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207 RON
- Valoare atribuită
- 207 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 10:03
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 10:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
207 RON
din 207 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro