Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii strazi prin pietruire in COMUNA SICULA

Număr anunț
DA22727218
Autoritate contractantă
COMUNA SICULA (PRIMARIA) (CUI 3519046)
Furnizor / câștigător
ALFA TRUST SRL (CUI RO8214913)
Cod CPV
45233160-8 · Drumuri si alte suprafete pietruite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449.500 RON
Valoare atribuită
449.500 RON
Data publicării
01.04.2019 15:10
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449.500 RON

din 449.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.