Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RAMIFICATIE V PP 110/110 45 VALROM
- Număr anunț
- DA22725758
- Autoritate contractantă
- Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18,51 RON
- Valoare atribuită
- 18,51 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 14:11
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18,51 RON
din 18,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro