Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RCA pentru microbuz
- Număr anunț
- DA22724461
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- PRESTIGE INSURANCE BROKER (CUI 23780614)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.671,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.671,96 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 13:25
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.671,96 RON
din 1.671,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro