- Număr anunț
- DA22721835
- Autoritate contractantă
- COMUNA DENTA (PRIMARIA COMUNEI DENTA) (CUI 4483943)
- Furnizor / câștigător
- PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
- Cod CPV
- 71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:52
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150 RON
din 150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro