Ofertă acceptată
Cumpărare directă
APARAT DE CURATAT
- Număr anunț
- DA22721041
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.838 RON
- Valoare atribuită
- 3.838 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:28
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.838 RON
din 3.838 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro