Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Activitati de supraveghere tehnica la instalatii sub incidenta ISCIR cu personal autorizat ca RSVTI
- Număr anunț
- DA22720507
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- LELIA SRL (CUI 5927963)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.150 RON
- Valoare atribuită
- 3.150 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:08
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.150 RON
din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro