Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie diverse furnituri de birou confor anunt de publicitate nr. ADV 1067487

Număr anunț
DA22719581
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.911,57 RON
Valoare atribuită
20.911,57 RON
Data publicării
01.04.2019 10:32
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.911,57 RON

din 20.911,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.