Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet determinari gaze compatibil cu analizor Gastat 18XX
- Număr anunț
- DA22716877
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 31644000-2 · Diverse dispozitive de inregistrare a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.800 RON
- Valoare atribuită
- 26.800 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 07:58
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.800 RON
din 26.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro