Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DATA EMITERII POLITEI INCEPAND CU DATA DE 08.04.2019

Număr anunț
DA22712599
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL SMEENI - SERVICIUL APA CANAL (CUI 36675424)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.433,83 RON
Valoare atribuită
2.433,83 RON
Data publicării
29.03.2019 12:01
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.433,83 RON

din 2.433,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.