Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tunica Bucatar
- Număr anunț
- DA22729669
- Autoritate contractantă
- U.M. 0854 Falticeni (CUI 4244679)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384,03 RON
- Valoare atribuită
- 384,03 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 08:56
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
384,03 RON
din 384,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro