Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD (Solid State Drive) Kingston A400 120 GB (120GB) 2.5", SATA 3 (SA400S37/120G), Memorie RAM
- Număr anunț
- DA22728221
- Autoritate contractantă
- LICEUL REGINA MARIA DOROHOI (CUI 3860425)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.899 RON
- Valoare atribuită
- 2.899 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 16:01
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 16:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.899 RON
din 2.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro