Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICENTA MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESIONAL PRO
- Număr anunț
- DA22725604
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
- Furnizor / câștigător
- LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.134,50 RON
- Valoare atribuită
- 7.134,50 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 14:05
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.134,50 RON
din 7.134,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro