Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALEZE (PATURICI ABSORBANTE) DE UNICA FOLOSINTA SENI SOFT BASIC 60X60

Număr anunț
DA22724760
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,40 RON
Valoare atribuită
707,40 RON
Data publicării
01.04.2019 13:36
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,40 RON

din 707,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.