Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,9% sub estimat

Microsoft Windows 10 Pro, 64 bit, Romana, OEM, DVD [FQC-08908]

Număr anunț
DA22724278
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.613,40 RON
Valoare atribuită
3.327,68 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
01.04.2019 13:20
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,68 RON

din 3.613,40 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 285,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.