Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIA CRESA CURCUBEU

Număr anunț
DA22733176
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BAIA MARE (CUI 14728757)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,86 RON
Valoare atribuită
878,86 RON
Data publicării
02.04.2019 11:31
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,86 RON

din 878,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.