Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie cop A4 80g diverse 10 cul GP 100/top

Număr anunț
DA22732035
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU STUDIEREA PROBLEMELOR MINORITATILOR NATIONALE (CUI 22678285)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17,10 RON
Valoare atribuită
17,10 RON
Data publicării
02.04.2019 10:44
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,10 RON

din 17,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.