Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru modernizare cladire primarie-Comuna Mosna, jud.Iasi

Număr anunț
DA22727801
Autoritate contractantă
COMUNA MOSNA (CONSILIUL LOCAL MOSNA IASI) (CUI 4540429)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.618,38 RON
Valoare atribuită
8.618,38 RON
Data publicării
01.04.2019 15:36
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.618,38 RON

din 8.618,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.