Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE CONSTRUCTII
- Număr anunț
- DA22723839
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.668,46 RON
- Valoare atribuită
- 3.668,46 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 13:05
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.668,46 RON
din 3.668,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro