Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie Corector Ek Cu Pensula 20 Ml
- Număr anunț
- DA22723029
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ALBA (CUI 9725118)
- Furnizor / câștigător
- CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23,60 RON
- Valoare atribuită
- 23,60 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 12:34
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23,60 RON
din 23,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro