Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
MATERIALE
- Număr anunț
- DA22722682
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA RAZBOIENI (CUI 2614082)
- Furnizor / câștigător
- PIN IMPEX SRL (CUI 7031098)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,63 RON
- Valoare atribuită
- 525,30 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 12:22
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 07:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525,30 RON
din 526,63 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.