Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii de birou

Număr anunț
DA22721982
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
717,92 RON
Valoare atribuită
717,92 RON
Data publicării
01.04.2019 11:57
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

717,92 RON

din 717,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.